ŠKOLNÍ JÍDELNA

Pomáháme...

Vloženo: 17.12.2015 | Autor: AdminTJ| Zobrazeno: 5950x |

Odhlašování obědů, kontakt

Případné zrušení oběda musíte sami odhlásit a to i telefonicky na číslech:

487 727 909 nebo 739 356 576.

Emailskokanova@zsnamesti.cz

Ve školní jídelně se stravuje 500-600 žáků i dospělých. Cizích strávníků je asi 200. Denně si mohou vybrat ze dvou jídel nebo příloh.

Ceny obědů:

Děti 7 – 10 let 28,- Kč
 Děti 11 – 14 let 29,- Kč
 Děti 15 let 32,- Kč
 Cizí strávníci  62,- Kč

Řád školní jídelny

• Obědy pro žáky se vydávají od 11.30 do 14.00 hodin.
  • Žáci přicházejí do ŠJ pod dozorem službu konajícího učitele.
  • Dodržují zásady hygieny (mytí rukou).
  • Žáci dodržují pravidla slušného chování a stolování.
  • Jídlo je vydáváno po registraci čipem při výdeji, při zapomenutí čipu vystaví stravovatelka náhradní potvrzení (pouze na jeden den).
  • V případě ztráty čipu si musí strávník koupit nový.
  • Obědy se platí vždy na následující měsíc. Obědy se platí bankovním převodem, v hotovosti pouze posledních 5 pracovních dní v měsíci.
  • Obědy se odhlašují vždy 24 hodin dopředu, nejdéle do 13.30 hodin.
  • Neodhlášený oběd si lze vyzvednout do jídlonosičů v době od 11.30 do 13.00 hodin. Pokrm je určen k přímé konzumaci bez skladování.
  • Jídlo a nápoje se konzumují zásadně v sedě. Moučníky, ovoce atd. si žáci neodnášejí do jiných prostor školy.
  • Příbory, nádobí a tácy odnášejí žáci na určené místo.
  • Pedagogický dozor sleduje chování žáků po příchodu do jídelny, při stolování, odnášení obědů a použitého nádobí. Dbá na bezpečnost žáků.
  • Dojde-li k znečištění podlahy, učiní nutná opatření, aby nedošlo k uklouznutí.
  • Při přenášení stravy dbá, aby nedošlo k opaření strávníků.
  • V případě opaření či jiného úrazu zajistí první pomoc a provede zápis o úrazu.
  • Vybavení jídelny, příbory a nádobí se úmyslně nepoškozují, v případě zjištění viníka bude požadována náhrada ztráty nebo poškození.

Placení obědů

Způsob platby: Bankovním převodem. V hotovosti pouze 5 pracovních dní v měsíci.

Pokud je žák nemocný má možnost si první den nemoci vzít oběd s sebou do jídlonosičů. Na další dny nemoci si musí oběd odhlásit.

Pro bezhotovostní platbu trvalým příkazem je nutno nahlásit ve ŠJ Vaše číslo účtu.

Zadáte si trvalý příkaz s částkou 600,- až 700,- Kč splatný nejpozději do 25. dne předchozího měsíce.

Dále uveďte jméno strávníka popř. období, na které je platba určena.

Přeplatky Vám budou vráceny na Váš účet 1x ročně.

Na období hlavních prázdnin bude třeba, aby jste tento trvalý příkaz zrušili a opět ho obnovili nejpozději k 15.srpnu, pokud budete chtít ve stravování od září pokračovat.

Nutno počítat s tím, že strávníci, kteří hradí stravné bezhotovostním převodem, jsou automaticky počítáni na oběd vždy od prvního dne v měsíci.

Číslo účtu školní jídelny 250 426 784 / 0600
 Konstantní symbol 379
 Variabilní symbol číslo jedn.strávníka
 Specifický symbol